OdŻywki i suplementy

Dbamy o twoje zdrowie

Sprawność fizyczna to bardzo ważny aspekt naszego codziennego życia. Ludzie dbający o swoją kondycję cieszą się lepszym zdrowiem i samopoczuciem, a dłuchość ich życia zazwyczaj znacząco przewyższa czas życia ludzi którzy nie dbają o siebie. W dzisiejszych czasach, gdzie dostęp do różnego rodzaju aktywności fizycznej jest bardzo łatwy możemy mówić o modzie na zdrowie. Coraz więcej młodych ludzi uprawia sport na codzień, co jest dobrym prognostykiem na przyszłość. Możemy też liczyć, że za kilka lat wyniki zawodników uprawiających sport wyczynowo będą znacznie lepsze.

Nasza firma pomaga w osiąganiu dobrych rezultatów jak również w utrzymaniu znakomitego stanu zdrowia. Od blisko 10 lat zajmujemy się dostarczaniem odżywek i suplementów dla osób aktywnych. Należy pamiętać, że nie tylko profesjonaliści powinni stosować odpowiednią dietę. Organizm każdego człowieka, który aktywnie żyje potrzebuje do prawidłowego rozwoju odpowiednie ilości składników pokarmowych. Trudno jest dostarczyć je ze zwykłych posiłków jakie jemy w domu. Najczęściej rozsądnym rozwiązaniem jest wspomaganie swojej diety odżywkami i suplementami do tego przeznaczonymi.

Co oferujemy?

Oferujemy wysokiej jakości produkty dla sportowców renomowanych firm z Polski jak również zagranicy. W ciągłej sprzedaży posiadamy blisko 3 000 produktów dostępnych na miejscu w naszych sklepach stacjonarnych w Warszawie oraz w sprzedaży internetowej. Poza wysokiej jakości produktami oferujemy także indywidualne podejście do klienta, który może liczyć na elastyczność z naszej strony. Pomimo tego, że jesteśmy firmom, która musi osiągać zysk to zadowolenie klienta stawiamy na pierwszym miejscu.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Nasza oferta skierowana jest do klientów z Polski jaki i krajów UE, których codzienność związana jest ze sportem, a ich celem jest ciągłe doskonalenie swoich osiągnięć. Największą grupą naszych klientów są młodzi ludzie, jednak nie brakuje nam także dojrzałych klientów, dla których sport i kondycja fizyczna są ważnym elementem ich życia. Poza typowymi produktami dla sportowców nasza oferta bogata jest także w produkty poprawiające zdrowie i urodę takie jak witaminy i minerały. Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z nami i nawiązania współpracy.Polecane serwisy

Forum sportowe

Zapraszamy wszystkich etuzjasów sportu na nasze nowe foru poświęcone aktywności fizycznej. Forum działa od niedawna i bardzo dynamicznie się rozwija. Wśród naszych moderatorów znajdziecie doświadczonych praktyków, którzy będą w stanie pomóc w doborze odpowiednich odżywek i suplementów, pomogą w skomponowaniu diety jak również w ułożeniu odpowiedniego planu treningowego. Ponadto znajdziecie tam dużą dawkę informacji o sportach walki, odchudzaniu oraz będziecie mogli prześledzić dzienniki treningowe naszych stałych użytkowników. Dodatkowym atutem bycia aktywnym członkiem naszego forum są częste konkursy, w których nagrodami są odżywki i suplementy z naszego sklepu. Zapraszamy na www.aktywnifizycznie.pl